KARGO KOŞULLARI

 

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları tarafından Trakmaş garantisi ile size teslim edilecektir. Satın aldığınız ürünler bir teyit e-maili ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-mail size yollanacaktır.

Trakmaş ürün portföyünde bulunan yüzlerce ürün arasında imalat harici olan ürünler için stok tutmamaktadır. Ürünler sipariş üzerine ilgili tedarikçi firmalardan tedarik edilerek müşteri adresine kargo ile ulaştırılmaktadır. Ürün temin sürecinden dolayı teslimatlar 4 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Her ne kadar ürün listeleri sürekli güncel tutulsa da sipariş etmiş olduğunuz bazı ürünler tedarikçi firmaların stoklarında tükenebilmekte ya da nadirde olsa ürün teminlerinde gecikmeler yaşanabilmektedir. Bu gibi durumlarda Müşteri Hizmetleri sizinle irtibata geçerek bilgi verecek ve iptal edilen siparişin veya ürünün bedeli tarafınız iade edilecektir.

Kesinleşen siparişler yurtiçinde Aras kargo tarafından teslim edilmektedir. Bazı illerde teslimat süreleri farklıdır.

Tottoletglobal.com’dan yapılan alışverişlerde kargo ücreti müşteriye aittir. Kargo ücreti, ürünlerin desi’si (hacim) ve teslim adresinin uzaklığına göre kargo firması tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır.

Trakmaş ürün portföyünde imalat harici bulunan yüzlerce ürünün bilgi ve fiyat güncellemesini tedarikçi firmalardan alınan bilgiler üzerine yapılmaktadır. Bu sebeple olası bilgi ve fiyat hatalarından firmamız sorumlu değildir. Ürün fiyat ve bilgilerinde oluşabilecek yazım hataları söz konusu olduğunda Trakmaş kayıtlarındaki bilgi ve fiyatlar geçerlidir.

Sevkiyat tarafınıza teslim edilmek üzereyken kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz Kargo yetkilisi görevini yerine getirdikten sonra ortaya çıkabilecek hasar, kırık vb. durumlardan müşterinin sorumlu olduğunu unutmamalısınız.