GİZLİLİK İLKELERİ VE KULLANIM KOŞULLARI


Bu gizlilik ilkeleri, TRAKMAŞ TRAKTÖR VE MAKŞNE TURİZM İŞLETMELERİ TİC.A.Ş. tarafından, tottolet.com web sitesinin gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti ve kullanıcılarını uyarmak amacıyla hazırlanmıştır. Bu alana ve/veya bu internet sitesinin herhangi bir sayfasına girerek, aşağıda belirtilen koşullara bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Aşağıda yer alan koşulları kabul etmemeniz halinde, bu internet sitesini kullanmayınız.

Tottolet.com web sitesini kullanmak, gönüllü olarak kişisel bilgileri vermek bu sitede ilan edilen mevcut gizlilik politikasının ve şartlarının kabul edildiği anlamı taşımaktadır. Ziyaretçilerimiz tarafından isteğe bağlı olarak, daire satış rezervasyonu yapılması, anket formu doldurulması ya da e-bülten gönderilmesi talebinde bulunulurken kişisel bilgiler toplanabilmektedir. Sizler bu bilgileri gönüllü olarak vermediğiniz takdirde sitemize yaptığınız ziyaretlerinizden herhangi bir kişisel bilgi toplanmamaktadır.

Sitemizde alış-veriş kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, email adresi vb) ve istenilen diğer tüm bilgileri girmelidir. Bu formdan aldığımız iletişim ve diğer bilgileri, sizi tanımak dışında, ürününüzün ve faturanızın teslimatında kullanmaktayız. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler.

Trakmaş, ziyaretçi tarafından gönüllü olarak verilmediği sürece hiçbir web sitesi kullanıcısı hakkında kişisel bilgileri toplamamaktadır.

Alınan finansal bilgiler satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan benzer durumlarda kullanılacaktır. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır.

İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri (kredi kartı bilgileri hariç olmak üzere) ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgileri istenilen tüm durumlarda kullanılabilir. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacaktır. Ayrıca sitemize verdiğiniz tüm kullanıcı bilgileriniz sadece Firmamız yetkilileri tarafından görülebilecektir. Sizin isteğiniz dışında herhangi bir yerde kişisel veya ticari amaçla kulanılmayacağı, dağıtılmayacağı şirketimiz tarafından taahhüt edilmiştir.

Kredi kartı ve ödeme yöntemleri konusundaki bilgiler asla veri tabanımızda tutulmamaktadır. Kredi kartı bilgilerinizi girerken, Banka ile Site arasında 256 Bit SSL şifreleme yapılarak, bu bilgilere erişilmesi engellenmiştir. Kredi kartı bilgilerinizi girerken veriler şifrelenerek bankaya iletilmekte ve herhangi bir kayıt oluşturulmadığı güvencesi sunulmaktadır.

Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunabilir. Tottolet.com adlı web sitemiz, diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden asla sorumlu değildir.